
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Number of Voltages Monitored | 3 |
| Watchdog Timer | No Watchdog |
| Reset | No Manual Reset |
| Type | Voltage Sequencers |
| Packaging | Reel |
| Output Type | Open Collector / Drain |
Stock: 11
Distributors
pcbx
Unit Price$1.04870
Ext.Price$1.04870
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.04870 | $1.04870 |
| 10 | $1.02451 | $10.24510 |
| 25 | $1.01627 | $25.40675 |
| 50 | $1.00809 | $50.40450 |
| 100 | $0.99997 | $99.99700 |
